Sonun Geldi Sevgilim

Bir Tuna Kiremitçi kitabı olan Sonun Geldi Sevgilim, April Yayıncılık tarafından piyasaya çıkarılmıştır. Sonun Geldi Sevgilim kitabının detaylı bilgileri için hemen tıklayın.

Responsive image
YAZAR
Tuna Kiremitçi
DOSYA BOYUTU
4,44 MB
YAYIN TARIHI
2014
DIL
Türkçe
ISBN
9786055162306

Sonun Geldi Sevgilim harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Tuna Kiremitçi. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Tuna Kiremitçi'den Sonun Geldi Sevgilim kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Hayalini bile kuramayacağın güzellikte bir kadınla evleniyorsun. Çok geçmeden bütün ülkeye rezil rüsva oluyorsun. Herkes kendinden emin: Tek suçlu sensin! Annen, baban, ablaların... Bakkal, komşu, arkadaşların...Hatta Polis! Haklı ya da haksız olman mühim değil, Türkiye'nin seni affetmeye hiç niyeti yok! Tek şansın var: Unutulmak! Yapılan araştırmalara göre ihtiyacın olan yalnızca 17 gün. Yoksa 22 miydi? Devrim lanetli bir medyatik. Şehrin kenarlarında yalnız bir hayat sürüyor. Gezegendeki en şanssız erkek olduğuna inanıyor. Bir gün son kararını veriyor: Yeter! Tam intihar edecekken, evinde televizyon olmayan son güzel kadına rastlayıp âşık olacak. Kaçtığı kameralara mafyanın kurşunları da eklenecek böylece. Gerçek belalarla tanışma fırsatını bu sayede yakalayacak Devrim. Bakalım fırsatı değerlendirebilecek mi? (Tanıtım Bülteninden)İnce Kapak: Sayfa Sayısı: 234Baskı Yılı: 2014e-Kitap: Sayfa Sayısı: 200Baskı Yılı: 2015Dili: TürkçeYayınevi: April Yayıncılık 


sevgilinin en öpülesi yeri24. kendine geç kalmak15. bir insanı tanıdığına pişman olmak16.